niedziela, 12 marca 2017

Relacja ze Spotkania Zaprzyjaźnionych Blogerek w RybnikuW zeszłą sobotę miałam okazję uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym przez Olę z bloga W świecie Aleksandry. Bardzo spodobała mi się już sama nazwa eventu, dlatego bez wahania zgodziłam się wziąć w nim udział. Spotkanie odbyło się w Restauracji Pasja w Rybniku. Mimo, że od 3 lat mieszkam w Łodzi, ciągle ciągnie mnie na Śląsk, gdzie spędziłam 23 lata mojego życia. Często odwiedzam rodzinę i znajomych, dlatego podróż na „stare śmieci” nie była dla mnie problemem. W Rybniku byłam po raz pierwszy, ale z racji tego, że większą część trasy pokonałam autostradą, nie zobaczyłam zbyt wiele.

Mimo sporego zapasu czasu, na miejsce dotarłam zaledwie kilka minut przed planowanym rozpoczęciem. W sali czekała już na mnie gromadka uśmiechniętych dziewczyn. 

W Spotkaniu Zaprzyjaźnionych Blogerek wzięły udział autorki blogów:


1. aleksandra1308.blogspot.com - organizatorkaKilka twarzy było mi już znajomych, czy to ze wcześniejszych spotkań czy też Meet Beauty, ale zawarłam także nowe znajomości :). Harmonogram ułożony został w taki sposób, że miałyśmy sporo czasu na pogaduchy przy kawie oraz skosztowanie dań z karty restauracji. 

spotkanie przy kawie
 

Oczywiście nie zabrakło też atrakcji, dzięki którym można było poszerzyć swoją wiedzę. Blogowanie nauczyło mnie, tego, że ciągle trzeba się doskonalić, dlatego z dużym entuzjazmem wysłuchałam wystąpienia pana Adama z platformy Reach a Blogger. Pewnie większość z Was słyszała o tej stronie. W dużym skrócie, jej zadaniem jest m.in. pośredniczenie w zawieraniu współprac między firmami a blogerami. Przyznam szczerze, że jakiś czas temu założyłam tam konto, ale nie korzystałam z niego zbyt intensywnie. Teraz zamierzam je uaktualnić, ponieważ z tego, co zauważyłam platforma mocno się rozbudowała. Oprócz szczegółów dotyczących korzystania ze strony, pan Adam przekazał nam kilka wskazówek dotyczących współprac z punktu widzenia zleceniodawców. Ta część zainteresowała mnie w szczególności, ponieważ od dawna nurtowało mnie jak firmy postrzegają blogerów, kogo poszukują i jakie mają wymagania.Następnie Ola wręczyła nam upominki przesłane przez sponsorów spotkania, o których napiszę trochę więcej w osobnym poście. 


Na koniec chciałam serdecznie podziękować Oli za zaproszenie, dziewczynom za udostępnienie swoich zdjęć oraz sponsorom za prezenty, a także fotobum.pl oraz booklet.pl za przygotowanie dla nas gadżetów z logo spotkania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)