Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sensique. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sensique. Pokaż wszystkie posty

sobota, 11 lipca 2015

Sensique odżywka do paznokci silky smooth – jestem na nie!



Dzisiaj będzie recenzja produktu, który bardzo mnie zdenerwował. Stan moich paznokci w ciągu tygodnia osiągnął dosłownie dno. Rozdwoiły mi się praktycznie z dnia na dzień, a z każdym kolejnym wyglądały coraz gorzej. Pobiegłam więc do drogerii kupić odżywkę, bo akurat wszystkie mi się skończyły lub zgęstniały. Będąc w Naturze pierwsze co wpadło mi w oko to buteleczki Sensique z odżywkami. Wzięłam białą wersję - silky smooth, która kosztowała 7,50 zł za 12 ml.

Wg producenta odżywka wzmacnia i utwardza paznokcie. Zawiera jedwab oraz wygładzające proteiny pszenicy. Dodatek akrylu chroni i wzmacnia paznokcie. Zapobiega przebarwieniem i łamaniu się paznokci. Nie zawiera formaldehydu.


Białe napisy na białym tle i jak tu coś przeczytać?

Opakowanie jest na pierwszy rzut oka ok., ale gdy chcemy przeczytać informacje z buteleczki jest to nie lada wyczyn, gdyż nadrukowano biały tekst na białym opakowaniu… Natomiast jeśli chodzi o działanie to odżywka bardzo smuży przy nakładaniu. Zostawia nieestetyczne mazy. Szybko schodzi z paznokci po 1-2 dniach, czasem nawet płatami. Niestety nie zniwelowała rozdwajania się paznokci a wręcz pogorszyła ich stan. Czytałam też, że szybko gęstnieje i po krótkim czasie nadaje się do wyrzucenia. Niestety produkt ten został u mnie największym niewypałem ostatnich miesięcy i nikomu go nie polecam.

Jakie odżywki do paznokci możecie mi polecić?

środa, 11 grudnia 2013

SENSIQUE puder matujący- dobra jakość za niską cenę


opinie recenzje blog


Do tej pory byłam wierna pudrowi SYNERGEN, dostępnemu w sieci Rossmann, jednak gdy zobaczyłam promocję w naturze na kompakty SENSIQUE postanowiłam spróbować czegoś nowego, zwłaszcza, że cena była naprawdę korzystna. Z tego co pamiętam kosmetyk kupiłam za ok. 4,50 zł, podczas gdy cena regularna wynosi 7,99 zł i wg mnie nie jest wygórowana biorąc pod uwagę niezłą jakość. 
skład cena
puder za 5 zł do 10 zł

Początkowo wrzuciłam do koszyka najjaśniejszy odcień (01), który niestety okazał się zbyt jasny, a rzadko się zdarza, żeby coś było za jasne dla mojej skóry. Korzystając z promocji kupiłam nr 02, który świetnie pasuje do mojej karnacji. Puder umieszczony jest w estetycznym opakowaniu, na jego powierzchni wytłoczony jest elegancki wzorek. Niestety w kompakcie nie znajdziemy gąbeczki, co jest dla mnie dość sporą wadą. Drugą jest dość słaba wydajność, ale biorąc pod uwagę jego cenę, nie ma co narzekać. Jeśli chodzi o samo stosowanie, to puder ma aksamitną, gładką konsystencję. Świetnie się go nakłada i doskonale matuje skórę. Efekt utrzymuje się przez długi czas, znacznie dłużej w porównaniu z  wcześniej wymienioną rossmanowską wersja. Nie zatyka porów i nie powoduje wyprysków. W dodatku jest dostępny w Naturze, w przystępnej cenie. Jeśli ktoś nie miał, polecam spróbować.

Znacie ten kosmetyk? Jakie są Wasze opinie?