wtorek, 21 marca 2017

Sposób na błyszczącą cerę – bibułki matujące


Na pewno właścicielki tłustej skóry doskonale znają problem, wiecznie błyszczącej się cery. Ten typ ciężko jest okiełznać, a nieprawidłowa pielęgnacja i źle dobrane kosmetyki kolorowe potrafią dodatkowo nasilać wydzielanie sebum. Poprawianie makijażu w ciągu dnia weszło mi już w nawyk, ponieważ nie lubię niezdrowego błysku na twarzy. Samo pudrowanie to za mało, dlatego fajnym rozwiązaniem jest użycie bibułek matujących, które ściągają nadmiar tłuszczu.Jakiś czas temu stałam się właścicielką bibułek matujących Selfie Project MattMeNow. Produkt znajduje się w tekturowej „kopertce”, w pastelowych kolorach. Opakowanie zawiera 100 szt. i kosztuje ok. 12 zł. W środku mamy niewielkie papierowe arkusiki przypominające nieco papier śniadaniowy. Po delikatnym przyciśnięciu do twarzy ściągają sebum ze skóry. Radzą sobie bardzo dobrze, znacznie lepiej niż dotychczas używana przeze mnie rozwarstwiona chusteczka higieniczna. Nie niszczą makijażu, odświeżają cerę i przygotowują ja na ewentualne przypudrowanie.


Jestem bardzo zadowolona z tych bibułek. Żałuję jednak, że nie są tańsze, ponieważ u mnie znikają w tempie błyskawicznym.

Używacie bibułek matujących? Jak sobie radzicie z błyszczącą skórą?
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)