piątek, 24 kwietnia 2020

Hity za grosze – najfajniejsze ozdoby do włosów z Aliexpress


Aliexpress poznałam stosunkowo niedawno i żałuję, że tak późno się do niego przekonałam. Dla jednych to strona z chińskim badziewiem dla innych miejsce do wyszukiwania prawdziwych okazji. Do tej pory zamówiłam kilkanaście rzeczy i większość z nich była naprawdę w porządku. Chyba tylko z jednego czy dwóch produktów nie do końca byłam zadowolona, ale już przy zakupie brałam pod uwagę, że za tak niską cenę prawdopodobnie nie dostanę towaru najwyżej jakości.

Nie będę ukrywać, że są pewne kategorie produktów, których bym na Aliexpress nie zamówiła, np. kosmetyków, ale w innych działach ciągle znajduję coś fajnego. Dziś postanowiłam przygotować dla Was przegląd ozdób do włosów z Ali, które wpadły mi w oko. Ostatnio na topie są perełki i mam wrażenie, że jeszcze długo nie wyjdą z mody. Takie akcesoria w sieciówkach są kilka razy droższe, a przecież większość z nich i tak pochodzi z Chin. Jeśli nie przeszkadza  Wam długi okres oczekiwania na przesyłkę, to warto zamówić je z chińskiego allegro. 
spinki do włosów z perełkami

gumka do włosów pin up girl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)