poniedziałek, 23 stycznia 2017

Rimmel Paletka do brwi Brow This Way - co o niej sądzę?

paletka do brwi rimmel

Zadbane brwi stanowią oprawę oka. Coraz więcej osób przykłada wagę do ich pielęgnacji i podkreślania makijażem. Era cienkich niteczek przeminęła, z czego bardzo się cieszę. Teraz na topie są naturalne, grubsze brwi, często podkreślane cieniem, pomadą lub woskiem. Jeśli chodzi o mnie, jestem zwolenniczką wypełniania brwi cieniami oraz modelowania ich woskiem lub żelem. Niedawno w ręce wpadała mi ciekawa propozycja od Rimmel do brwi. Jest to paletka Brow This Way, która składa się z cienia i wosku. Do opakowania dołączony jest także dwustronny pędzelek i spiralka.

pomada do brwi rimmel


brązowy cimny wosk do brwi

Paletka ma bardzo małe wymiary co jest jej zaletą i wadą jednocześnie. Na wyjazd będzie jak znalazł, natomiast jest nieco niewygodna podczas codziennego użytku. Opakowanie jest niesolidne, ze srebrnymi napisami, które ścierają się w błyskawicznym tempie.

Podoba mi się połączenie cienia i wosku w tym zestawie. Pozwala ono na wypełnieni brwi oraz ich zdyscyplinowanie i utrwalenie przy pomocy wosku. Dołączone akcesoria nie rozpadają się w rękach i da się nimi pomalować, aczkolwiek ze względu na rozmiar jest to niewygodne. Cieszę się, że producent o nich pomyślał, ponieważ na kilkudniowym wyjeździe spokojnie można z nich korzystać, oszczędzając miejsce w bagażu. 

kolor 002 Medium Brown

Posiadam kolor 002, czyli Medium Brown. Jest to ciemny, ciepły odcień brązu. Zazwyczaj preferuję zimniejsze odcienie, ale ten kolor całkiem nieźle komponuje się z moją urodą. Cień lekko się osypuje przy nakładaniu, poza tym nie widzę w nim wad. Wosk ma trochę ciemniejszy kolor i bardzo fajnie utrwala ułożone włoski. Makijaż wykonany tym duetem się nie rozmazuje i ma dobrą trwałość. Bez problemu wytrzymuje u mnie cały dzień. 


Zestaw kosztuje 14 zł /1,1 g. Uważam, że jest to kwota adekwatna do jakości. Paletka nie jest pozbawiona wad, takich jak niesolidne opakowanie czy brak informacji o składzie, mimo to bardzo ją lubię i towarzyszy mi praktycznie codziennie.

Znacie tą paletkę? Jakie produkty wybieracie najczęściej do podkreślania brwi?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)