niedziela, 12 lipca 2020

Mało popularne profile na IG, na które lubię zaglądać


Od jakiegoś czasu trochę mniej jest mnie na blogu. Staram się za to dodawać regularnie zdjęcia na Instagramie. Jeśli nie ma mnie tutaj, a jesteście ciekawi co u mnie słychać to zapraszam na mój profil: <!>

Zauważyłam, że sporo blogerów przeniosło swoją działalność na instagram. Nie planuję zamykać bloga, ale przyznam, że IG potrafi wciągnąć. Sama spędzam tam coraz więcej czasu i dzisiaj chciałabym polecić Wam kilka mało popularnych profili, na które lubię zaglądać. 
Ciekawa jestem czy znacie lexaandrę, autorkę bloga Życiowa Sałatka. Profil jest niewielki, ale bardzo przemawia do mnie swoją estetyką. 


https://www.instagram.com/lexaandra/

Lubię też zaglądać do dyedblonde. Wszystkie zdjęcia są dopracowane, a feed bardzo spójny. Wiem, że teraz jest moda na zdjęcia zachowane w tej samej tonacji i stylu, i choć fajnie to wygląda, część tego typu profili po prostu mnie nudzi. Na szczęście dyedblonde daje radę ;)


<!>


Nad ostatnią propozycją mocno się zastanawiałam, bo choć profil zdecydowanie jest warty uwagi, to niekoniecznie można go nazwać mało popularnym. Zakreconyswiatwery ma ponad 12 tys. obserwujących. Na pierwszy rzut oka zdjęcia mogą się wydawać bardzo do siebie podobne, jednak urzekają mnie swoją subtelnością i kobiecym stylem.


https://www.instagram.com/zakreconyswiatwery

Ciekawa jestem czy znacie te profile. Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Lubicie duże konta na IG czy raczej wyszukujecie mało popularne profile?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)