poniedziałek, 30 września 2019

Co kupić w prezencie na ślub? Moje propozycje


Ślub to niezwykle ważne wydarzenie, podczas którego radosne chwile dzielimy z rodziną i przyjaciółmi. Lubię być naocznym świadkiem tych pięknych doświadczeń i bawić się na tradycyjnym polskim weselu. Przy zakupie prezentu na ślub staram się podpytać Państwa Młodych jaki rodzaj podarunku ucieszyłby ich najbardziej. Organizacja wesela wiąże się z niemałym kosztem. Trzeba mieć na uwadze, że zazwyczaj młodzi ludzi zaczynają razem wspólne życie. Wyposażenie domu, zakup mieszkania to wydatki, które czekają na nowożeńców, dlatego nie dziwi mnie, że coraz więcej osób prosi o pieniądze w prezencie. Myślę, że dla gości jest to także wygodne rozwiązanie, bo odpada głowienie się co kupić na prezent. 

najładniejsza kartka na ślub

W internecie można znaleźć sporo inspiracji jak w oryginalny pomysł wręczyć pieniądze. Wg mnie fajną opcją jest zamówienie personalizowanej kartki z życzeniami. Spotkałam się z opiniami, że takie bibeloty lądują w koszu, ale szczerze mówiąc, sama z chęcią zachowałabym je na pamiątkę. Młodzi dostają sporo kopert z życzeniami, dlatego miło jest się jakoś wyróżnić. Z tego powodu stawiam na kartki z datą ślubu oraz imionami nowożeńców. 

personalizowany album na zdjęcia z grawerem

W przypadku bliskiej rodziny lub dobrych przyjaciół warto pokusić się o drobiazg, który będzie przypominał po latach o tym szczególnym dniu. Poniżej znajdziecie niedrogie pomysły na prezenty na ślub, które pochodzą ze strony MyGiftDNA.pl. Oprócz wcześniej wspominanych personalizowanych kartek z życzeniami, w oko wpadł mi album na zdjęcia z grawerem oraz zestaw koszulek z nadrukiem. Wybrałam tradycyjny album na wklejane zdjęcia, który zawiera 30 grubych kart przedzielonych pergaminem. Strony są wykonane ze sztywnego papieru, dlatego myślę, że album sprawdzi się także świetnie w roli księgi gości. Jakość grawerunku i wykonania książki zaskoczyły mnie na plus.

album na zdjęcia personalizacja

Dla par z poczuciem humoru polecam zestaw koszulek z personalizacją. Do wyboru jest kilka wzorów, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Napis jest ładnie odwzorowany bez żadnych niedoróbek, a koszulki wykonane są ze 100% niekurczliwej bawełny. 

koszulki na poprawiny ze śmiesznym nadrukiem


Lubicie tego typu prezenty, czy raczej jesteście zwolennikami tradycyjnego bukietu kwiatów i koperty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)