środa, 18 września 2019

Nowa platforma Long 4 Lashes Friends - testowanie kosmetyków, quizy, nagrody

Lubię być na bieżąco z nowościami kosmetycznymi, dlatego chętnie przeglądam blogi o tej tematyce. Podobnie jest z instagramem, na którego muszę chyba wprowadzić limit, bo czasem potrafię zgubić tam nawet kilka(dziesiąt) minut dziennie! 


Kiedyś nałogowo czytałam kolorowe magazyny, dziś mam wrażenie, że zostały całkowicie wyparte przez social media. Od czasu do czasu zaglądam na portale typu wizaż, czy ofeminin, gdzie oprócz nowinek kosmetycznych, można znaleźć m.in. akcje testerskie. Obie strony cieszą się dużą popularnością, co wiąże się z tym, że coraz trudniej dostać się do grona testerek.


Niedawno trafiłam na ciekawą platformę Long4Lashes Friends, na której czeka sporo atrakcji takich jak artykuły, quizy oraz inne aktywności, za które zbiera się punkty, które można wymienić na nagrody. 


Nie wiem jak to do końca działa w praktyce, bo jestem tutaj krótko, ale wg mnie strona ma potencjał i mam nadzieję, że będzie się rozwijać.

Ciekawa jestem czy słyszałyście już o Long 4 Lashes Friends? 
Myślicie, że rośnie konkurencja dla wizażu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)