sobota, 10 lutego 2018

Nivelazione ekspresowe nawilżenie – krem do stóp w sprayu


Uwielbiam wszelkiego rodzaju nowości. Chętnie sprawdzam nowe rozwiązania i nietypowe formuły. Z pewnością do jednych z nich można zaliczyć krem do stóp w formie sprayu. Dzisiaj chciałam napisać Wam kilka słów o cudaku marki Nivelazione.

Na początek krótki opis producenta:

„Innowacyjny krem do stóp w sprayu przyjemnie odświeża, błyskawicznie wygładza oraz długotrwale nawilża, pozostawiając jednocześnie uczucie „suchych” stóp. Regularne stosowanie niweluje szorstkość oraz poprawia komfort i higienę stóp oraz skutecznie nawilża, odżywia i regeneruje, przywracając stopom gładkość i piękny wygląd.”
 

Produkt znajduje się w wesołym, zielonym opakowaniu o pojemności 100 ml. Kosmetyk wydobywamy z butli przez atomizer, który rozpyla mgiełkę. Po psiknięciu na skórze zostaje delikatna pianka, która po rozsmarowaniu błyskawicznie się wchłania. Krem ładnie, świeżo pachnie i lekko chłodzi. Przyznam szczerze, że po kilku pierwszych użyciach byłam nim rozczarowana, ponieważ nie zauważyłam żadnego działania. Spodziewałam się nawilżenia i regeneracji a tu nic. Nie cierpię marnotrawstwa, dlatego dalej stosowałam krem, chociażby ze względu na przyjemny zapach. Po dłuższym czasie zauważyłam, że jest niewielka poprawa w stanie moich stóp. Tak, więc krem coś robi, troszkę wygładza, ale jest to bardzo subtelne działanie. Moim zdaniem produkt może się sprawdzić przy mało wymagających stopach, dla reszty będzie to jedynie gadżet o słabym działaniu.

Miałyście/liście kiedyś krem w sprayu? 
Co sądzicie o takich wynalazkach? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)