wtorek, 14 lutego 2017

Spotkajmy się w Łodzi – relacja ze spotkania blogerek

4 lutego miałam okazję wziąć udział w wydarzeniu blogowym Spotkajmy się w Łodzi zorganizowanym przez Sylwię z bloga Zadbana mama oraz Kamilę z bloga Rainbow Lyll. Wiedziałam, że nie będę się nudzić, ponieważ czas został mądrze i ciekawie zaplanowany, o czym z resztą zaraz się przekonacie. Miejscem naszego zlotu była rodzinna kawiarnia Tubajka.


Pierwszym punktem była prezentacja profesjonalnych produktów do włosów Joico. Pani Agnieszka opowiedziała nam o marce oraz przeprowadziła krótką prezentację prostownicy z płynem keratynowym. Efekty uzyskane na włosach uczestniczek pozytywnie zaskoczyły nie tylko mnie. Miłym akcentem był prezent od firmy, składający się zestawu kosmetyków oraz z voucheru na zabieg rekonstrukcji włosów Joico K-pak.


Po krótkiej przerwie, mogłyśmy spróbować swoich sił w warsztatach ze zdobienia paznokci metodą stemplowania. Naszą „nauczycielką” była Ania z B. Loves Plates. Przyznam szczerze, że zabawa ze stemplami sprawiła mi wiele radości, a samo zdobienie wszyło nie najgorzej jak na pierwszy raz. Na pewno jeszcze nie raz spróbuję się pobawić trochę stempelkami, ponieważ z produktami tak wysokiej jakości, okazało się to nie takie trudne. Poniżej zobaczycie efekty mojej pracy.


Dzięki prelekcji pani Agnieszki, która jest rzecznikiem prasowym Manufaktury, mogłyśmy zrozumieć punkt widzenia specjalisty od PR. Fajnie poznać spojrzenie osoby, która na co dzień zajmuje się m.in. organizacją akcji promocyjnych oraz nawiązywaniem współprac z blogerami.


Tajniki fotografii przybliżyła nam Beata z bloga gasky.pl. Kto choć raz zajrzał na jej stronę, zapewne doskonale zna jej zdjęcia. Cieszę się, że Beata podeszła do tematu w przystępny sposób i pokazała nam, że nawet bez drogiego sprzętu, stosując kilka prostych trików, można poprawić jakość robionych fotografii.


Warto na koniec wspomnieć, że dziewczyny zorganizowały licytację, z której dochód został przekazany na leczenie chorego na autyzm Mikołaja. Natomiast Karolina z bloga Bizarre Case zarządziła zbiórkę plastikowych zakrętek, które zostały przekazane Przytulisku w Głownie. Przyjemne zostało połączone z pożytecznym.

Bardzo miło wspominam ten dzień. Takie spotkania to świetna okazja, aby nauczyć się czegoś nowego i mile spędzić czas w gronie sympatycznych dziewczyn. Przy takich wydarzeniach nigdy nie brakuje tematów do rozmów. Można poznać wiele inspirujących osób oraz spotkać na żywo autorki obserwowanych blogów.
 


Na koniec chciałam podziękować organizatorkom, za zaproszenie oraz dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Dziękuję również sponsorom, za ufundowane prezenty oraz dziewczynom Kamili i Magdzie za udostępnienie zdjęć. 
Zgaduję, że Was to ciekawi :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)