wtorek, 13 czerwca 2023

Aktualizacja podróżniczych planów

W 2019 roku napisałam na blogu posta z podsumowaniem moich wycieczek i planami podróżniczymi na przyszłość. Niestety covid mocno ograniczył podróże i prawie przez 2 lata nie wyjeżdżaliśmy. Niedawno wróciłam do tego wpisu i postanowiłam zaktualizować listę marzeń, na której w tamtym czasie znajdowały się Rzym, Albania, Portugalia i Norwegia

 


Udało mi się odhaczyć wyjazdy do Rzymu i Portugalii. W Rzymie byłam jeszcze w 2019. Do Portugalii wybraliśmy się stosunkowo niedawno, spędzając  4 dni w Porto. W tym roku polecieliśmy na południe Włoch, zwiedzając Bari i okolice. Zdjęcia z pobytu mogliście zobaczyć na moim IG  @kosmetyczne_pasje

 

Porto Portugalia
 

Albania nadal mnie kusi, choć wątpię, aby udało się nam tam pojechać w tym roku. Norwegia spadła trochę niżej na mojej liście, rywalizując się ze Szwajcarią. Kraje skandynawskie są drogie, dlatego ciągle przekładamy zwiedzanie. Co ciekawe, pojawiły się marzenia o wyprawie poza Europę np. objazdówka po USA lub Meksyk.

Na ten moment nie mamy zaplanowanego żadnego wyjazdu na wakacje, ale z uwagi na pracę, często podróżujemy poza sezonem, dlatego sama jestem ciekawa gdzie nas poniesie w tym roku. Na pewno będziemy monitorować tanie loty, które często decydują o wyborze miejsca docelowego.


Lubicie podróżować? Do jakiego miejsca chcielibyście najbardziej pojechać?

 

Wpis reklamowy powstał we współpracy z tanie-loty.com.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)