czwartek, 8 czerwca 2023

Przegląd kosmetycznych nowości

Ostatnio zakupy kosmetyczne były dosyć skromne, ale nie zabrakło nowości za sprawą paczek ze współprac. Większość z nich pokazywałam już na moim IG, więc jeśli macie zaległości to zapraszam -> @kosmetyczne_pasje

 

Nuxe różany balsam do ust
 

Kupiłam balsam do ust w słoiczku Nuxe w wersji Very Rose. Klasyczny miodek świetnie się u mnie sprawdził, dlatego chętnie go porównam z wersją różaną. 

 

Nuxe Florale olejek
 

Suchy olejek Nuxe stosuję od lat. Tym razem skusiłam się na kwiatową wersję zapachową. W zestawie były też perfumy. Miałam chyba wszystkie warianty; klasyczny, kwiatowy i zielony (Neroli), ale akurat perfumy Nuxe nie do końca mi odpowiadają. 

 

Pure Beuty Wild Flowers

Nie mogło zabraknąć pudełka Pure Beauty. Jak zawsze wypełnionego po brzegi. Moim zdaniem to najlepsze pudełko kosmetyczne dostępne na polskim rynku.

 

 

Na pewno na uwagę zasługują naturalne kosmetyki Scandia. Coraz więcej pojawia się u mnie produktów naturalnych i bardzo się cieszę, że ich wybór jest coraz większy.

 

Znacie, któryś z kosmetyków? Który produkt zaciekawił Was najbardziej?

 

Kosmetyki Scandia oraz Pure Beauty dostałam w ramach współpracy. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)