piątek, 30 grudnia 2022

Podsumowanie roku i plany na 2023Blog

Warto zacząć podsumowanie od bloga. Jeśli śledzicie blogosferę, to na pewno zauważyliście, że coraz więcej blogów znika z sieci, a te które zostały publikują rzadziej i mój blog nie jest wyjątkiem. Spokojnie Kosmetyczne Pasje nie zawiesza działalności. Przerzuciłam siły na Instagram, gdzie częściej coś wrzucam, ale nie zamierzam całkowicie rezygnować z bloga. Chciałbym nadal publikować minimum raz w tygodniu, a nawet częściej, ale ciężko pogodzić działalność na blogu, IG i pracę na pełny etat… Cztery posty w tygodniu powinny się pojawić, jeśli będę miała więcej czasu, to obiecuję wrzucić coś ekstra ;)

 

Instagram

Tak jak już wspomniałam, więcej czasu spędzam na Instagramie, gdzie regularnie publikuję. Systematyczność pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i mój profil odżył ze zdwojoną mocą i sporym gronem nowych obserwatorów. Jeśli macie ochotę mnie wesprzeć, to zapraszam  @kosmetyczne_pasje.

 

Praca laptop telefon
 

 

Praca

Praca zawodowa nieźle mnie wykończyła. Mnóstwo nadgodzin, praca w weekendy i święta. Niby jeden etat, ale nie zdziwiłabym się, gdybym godzinowo dobiła do 1,5 etatu. Nie narzekam, bo praca w zawodzie przynosi mi sporo satysfakcji, ale w 2023 czekają mnie zmiany. Pora otworzyć się na nowe wyzwania.

 

Podróże

2022 wypadł słabo pod względem podróży. Zaliczyliśmy tylko dwa 4-dniowe wypady, oba poza sezonem (nie było mowy o wzięciu urlopu latem). O  wyjeździe do Porto pisałam tutaj, drugim miejscem było Rouen we Francji odwiedzone w maju. Marzą mi się wakacje pod palmą z prawdziwego zdarzenia, niestety M jest przeciwny kurortem, jakby było coś złego w leżeniu pod parasolem przy basenie z drinkiem w ręku, a tego właśnie mi trzeba ;). Marzy mi się wyjazd poza Europę, ale oprócz tego nie pogardziłabym krótszymi wycieczkami po europejskich zakątkach. Jedno jest pewne, podróżniczo mamy sporo do nadrobienia. 


wakacja nad morzem
 

Mam nadzieję, że 2022 był dla Was łaskawy i życzę by przyszły rok był jeszcze lepszy.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)