niedziela, 18 grudnia 2022

Zalety picia kolagenu

Suplementy z kolagenem cieszą się coraz większą popularnością. Osobiście wcale się temu nie dziwię, biorąc pod uwagę jego dobroczynne działanie. Sama od jakiegoś czasu piję kolagen Rise&Shine Natu.Care. Zdecydowałam się na ten produkt, ponieważ zawiera aż 5000 mg rybiego kolagenu wysokiej jakości. Suplement ma prosty i naturalny skład. Rise&Shine ma formę saszetek z proszkiem rozpuszczalnym w wodzie o pysznym smaku mango-marakuja. Porcja ma tylko 24 kcal, a płynna formuła pomaga mi nawodnić organizm. Niestety ciągle mam problem z regularnym piciem wody w zalecanych ilościach. 
 


Pierwsze objawy niedoboru kolagenu występują po 25 roku życia, dlatego warto go uzupełniać, aby opóźnić procesy starzenia, wiotczenia skóry. Kolagen poprawia jędrność i sprężystość skóry. Sprawia, że jest ona bardziej zadbana i promienna, a dodatkowo chroni przed stresem oksydacyjnym. Oprócz działania na skórę, odżywia cebulki włosów i pozytywnie wpływa na ich wzrost oraz zwiększa twardość płytki paznokcia. Mogłoby się wydawać, że jest to produkt oddziałujący głównie na cerę, ale jak sami widzicie, jego działanie jest o wiele szersze, dlatego myślę, że warto go wypróbować. 
 
kolagen Rise&Shine Natu.Care

 

Stosujecie produktu z kosmetyki lub suplementy z kolagenem?Post reklamowy powstał we współpracy z Natu.Care

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)