niedziela, 23 sierpnia 2020

Co u mnie dobrego? Podsumowanie miesiąca na IG

Połowa lipca i sierpnia minęła pod znakiem urlopu. Co prawda nie wypoczywałam całego miesiąca, ale w tym okresie wypadło kilka dni wolnego, które wiązały się z wyjazdem nad morze i masą pysznego jedzenia. Nie mogło obyć się bez świeżej rybki (2, 8), ale wpadła też włoska pizza (1) i to nie raz ;).
 
włoska pizza z rukolą
 
Oczywiście dieta na wyjeździe poszła w odstawkę. Będąc w nowym miejscu zawsze mam ochotę próbować nowych smaków. Przy upałach ratowałam się lodami (4) i wodą smakową własnej roboty (5). Powiem Wam, że w takie gorące dni doceniam chłód i cień jaki daje dom. Przeprowadzkę z gorącego, mieszkania szczytowego, uważam za jedną z lepszych decyzji. Dzięki temu mogłam pracować z domu przy największych upałach, co było dla mnie dużą wygodą, bo w biurze niestety nie mamy klimatyzacji. Na zdjęciu nr 6 widzicie świetny zestaw kosmetyków Pure Heals z  wąkrotą azjatycką, który zachęcił mnie do wprowadzenia na stałe koreańskich kosmetyków do mojej pielęgnacji.
 
złota celebrytka
 
W ostatnich dniach towarzyszyły mi ulubione perfumy w małych atomizerach, które pozwalały odświeżyć zapach w ciągu dnia (7). Uporządkowałam swoją biżuterię, dzięki czemu łatwiej mi ją znaleźć i chętniej po nią sięgam. Na zdjęciu 9 widzicie delikatną celebrytkę od W.Kruk z serii OHELO Ewy Chodakowskiej.
 
Na pewno pojawi się jeszcze kilka zdjęć znad morza, dlatego jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszam do obserwacji mojego IG -> Kosmetyczne Pasje.
 
<!>
 
 
Koniecznie dajcie znać co u Was dobrego? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)