poniedziałek, 4 listopada 2019

Każdy detal ma znaczenie, czyli personalizowane naklejki na ślub i wesele

 
Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu młodej pary. Nic więc dziwnego, że każdy chce, aby wszystko w tym dniu było dopięte na ostatni guzik i zagrało dokładnie tak jak to było w planie. Samo przygotowanie do ceremonii i wesela to sporo pracy, godziny planowania i nie ukrywajmy, trochę stresu. Oczywiście można powierzyć zadanie tzw. wedding planerce, ale większość osób decyduje się na zorganizowanie wszystkiego na własną rękę ze względu na koszt, czy chęć 100%-towej kontroli nad sytuacją. 
 
wesele pastelowe kolory dekoracje
 
Ważną częścią przygotowań jest wybranie dekoracji oraz innych detali, które zadbają o atmosferę tego szczególnego dnia. Wiele osób decyduje się na personalizowane zaproszenia, winetki, zawieszki na wódkę oraz inne drobiazgi, takie jak prezenty z podziękowaniami dla gości. W przypadku samodzielnego przygotowania papaterii oraz ozdób na stół fajną opcją są etykiety samoprzylepne, wykonane wg własnego projektu. Kolorowe naklejki można wykorzystać na wiele sposobów. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji pochodzących z Instagrama. 
 
#wodkaweselna
 
Etykiety na wódkę weselną lub naklejki do przygotowania papierowych zawieszek

Wódkę weselną zazwyczaj wyróżnia karnecik opatrzony imionami młodej pary lub zabawnym tekstem. Zwolenników etykiet jest wielu, ale wiem, że niektórzy nie przepadają za dyndającym kartonikiem. Jeśli należycie do tych drugich rozwiązaniem może być naklejka umieszczona bezpośrednio na butelce. 
 
kremowa papateria na ślub ecrue
 
Naklejki na pudełko z ciastem, makaronikami czy innymi słodkościami

Rodowici Ślązacy na pewno doskonale znają tradycję dzielenia się ‘kołoczem’, czyli ozdobnie zapakowanym ciastem, do którego dołączony jest bilecik. Mam wrażenie, że obecnie coraz mniej osób kultywuje tą tradycję, chociaż wciąż są pary, które rozdają gościom ciasto weselne. Spotkałam się też z wręczaniem makaroników oraz innych słodkości w formie prezentu, więc i tutaj przyda się etykieta
 
 
#miodek #probowka


Naklejki na prezenty dla gości weselnych

Tutaj ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia. Widziałam sporo różnych pomysłów na ciekawy upominek. Najbardziej w pamięci utkwiły mi słoiczki miodu, fiolki z próbówką, magnesy czy klucze-otwieracze do butelek. Oczywiście wszystko z dyskretnym bilecikiem. 
 

Jakie jest Wasze podejście do tego typu detali?
Lubicie takie drobiazgi czy Waszym zdaniem to niepotrzebny wydatek? 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)