wtorek, 3 października 2017

Blogerskie spotkanie przy kawie - Katowice


Przedostatni weekend września spędziłam w doborowym towarzystwie, a wszystko za sprawą spotkania blogerek, które zorganizowała dla nas Alicja, znana także jako Kaprysek. 23 września osiem dziewczyn zawitało w progi kawiarni Synergia, aby poplotkować przy kawie.


W spotkaniu udział wzięły: 

* Adriana - www.avida-dollars.pl
oraz ja

Zaplanowane atrakcje nie pozwoliły nam się nudzić. Czas wypełniły prelekcje przedstawicieli marek Paul Mitchel, drogerii Endorphine, Pharma Nord, Swiss Image oraz Top Choice. Miłym zaskoczeniem było to, że wystąpienia nie ograniczyły się tylko i wyłącznie do reklamy produktów, ale zawierały w sobie praktyczne porady oraz informacje, dzięki którym mogłam poszerzyć swoją wiedzę. Słuchając prelegentów sączyłam pyszną kawę (...a gdzie kawa, tam i ciasto :))



Pomimo "napiętego grafiku" nie zabrakło czasu na luźne rozmowy, dzięki czemu mogłam poznać dziewczyny, które wcześniej kojarzyłam jedynie z blogów. Grono uczestniczek było niewielkie, co dawało szansę zamienienia słowa z każdą z blogerek. Ciężko oddać atmosferę spotkania, ale możecie mi wierzyć, że była to jedna z milej spędzonych sobót w ostatnim czasie. Na koniec zostawiam Was z obietnicą kolejnego wpisu, w którym pokażę prezenty, które dostałyśmy od sponsorów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)