czwartek, 26 października 2017

Tego jeszcze nie było - szampon w piance Joico

 
Kosmetyki o nietypowych konsystencjach zawsze przyciągały moją uwagę. Lubię testować takie nowości. Na jednym ze spotkań blogerek dostałyśmy od firmy Joico zestaw, w którym znalazłam szampon w piance. Jest to kosmetyk typu 2w1, czyli połączenie szamponu i odżywki. Na pierwszy rzut oka kosmetyk wygląda jak pianka do stylizacji włosów i wydobywa się go z opakowania w ten sam sposób. Należy wycisnąć na dłoń objętość wielkości orzecha włoskiego i umyć nim czuprynę. Kosmetyk nie pieni się, ale mimo to oczyszcza skórę głowy. Sprawia, że włosy po umyciu są miękkie i błyszczące. Wyglądają na zdrowe i ładnie się układają. Pasma są nawilżone i dociążone. 
 
joico szampon pianka

Produkt delikatnie myje, więc nie doświadczymy przy jego użyciu „skrzypiąco czystej skóry i włosów”. Z drugiej strony na pewno nie przesuszy, więc może być stosowany także do wrażliwego skalpu. Nie polecam dwukrotnego mycia włosów, raz za razem, ponieważ może obciążać. Niedokładnie spłukany powoduje przyspieszone przetłuszczanie włosów. Przy jego używaniu można chwilowo obyć się bez odżywki, ale na dłuższą metę nie polecam całkowicie z niej rezygnować. Produkt jest fajną nowością, ale dedykowaną raczej do suchych włosów, które nie mają tendencji do nadmiernego przetłuszczania się. 
 
 

Miałyście kiedyś do czynienia z szamponem w piance? 
Kojarzycie firmę Joico?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)