środa, 20 września 2017

Dove – kąpiel w pachnącej pianie - gruszkowa pianka pod prysznic

 
Niedawno firma Dove wypuściła na rynek nowość – piankę pod prysznic w kilku wariantach zapachowych. Jako wielka fanka żeli pod prysznic Dove koniecznie musiałam ją przetestować. Wybrałam wersję gruszkową, ponieważ zauważyłam, że jest zachwalana na blogach. Decyzja okazał się trafna, gdyż kosmetyk urzekł mnie swoim pięknym zapachem. 
 

Produkt znajduje się w minimalistycznym opakowaniu o pojemności 200 ml. Po naciśnięciu dozownika z butelki wydobywa się puszysta, pachnąca piana. Kosmetyk dobrze oczyszcza skórę, nie powodując jej przesuszenia. Pianka jest delikatna jak puszek, nie tak zbita jak ta wytworzona przy użyciu żelu pod prysznic Dove. Dla mnie było to minusem, ponieważ przekładało się na małą wydajność produktu. Miałam wrażenie, że pianka powinna starczyć na dłużej, tymczasem w mnie zniknęła w tempie błyskawicznym. Moje opakowanie kupiłam za ok. 20 zł i mimo, że bardzo lubiłam tą piankę, to uważam że przy tej wydajności cena jest zbyt wysoka.
Miałyście/liście już okazję używać pianek pod prysznic Dove? Jak wrażenia?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)