czwartek, 7 września 2017

Relacja ze Spotkania Kobiecych Blogerek w Grodzisku Mazowieckim

28 sierpnia miałam okazję wziąć udział w Spotkaniu Kobiecych Blogerek zorganizowanym przez Olę z bloga Kobieca mama. Event odbył się w przytulnej restauracji Gniazdo w Grodzisku Mazowieckim. Miłą niespodzianką była lokalizacja lokalu w otoczeniu zieleni i przyrody. Dodatkową atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych było mini zoo. 


W spotkaniu udział wzięło 15 fantastycznych dziewczyn:Na spotkaniu nie zabrakło atrakcji w postaci ciekawych prelekcji oraz warsztatów. Jedną z rozrywek była możliwość własnoręcznego wykonania biżuterii. Zestawy do stworzenia bransoletek przygotowała dla nas Unikatova Pracownia Artystyczna. Moje "dzieła" zobaczycie na zdjęciach z upominkami.

Patrycja z bloga patrycjastory.pl podczas swojego wystąpienia poruszyła temat najczęściej popełnianych błędów w Social Media. Sporo wyniosłam z tej prelekcji i staram się stosować do zaprezentowanych rad. Z kolei Klaudia Fotyniuk, właścicielka BlogoMarki udzieliła nam kilka wskazówek jak zwiększyć atrakcyjność bloga.


Na koniec chciałam zaprezentować sponsorów spotkania i przekazane upominki.
 
Wydział Promocji gminy Grodzisk Mazowiecki

Dziękuję sponsorom za przekazane prezenty, a dziewczynom za mile spędzony czas.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)