czwartek, 17 sierpnia 2017

Zapachy w przystępnej cenie - perfumy Nicole


Pewnie każdy z Was doskonale orientuje się ile kosztują markowe perfumy. Moim zdaniem warto mieć choć jeden zapach z wyższej półki, bo zazwyczaj kompozycja zapachowa jest znacznie bogatsza, a sama trwałość o niebo lepsza. Kobieta zmienną jest i jedne perfumy czasem to za mało, więc fajnie jest poeksperymentować z nowymi aromatami. Ostatnio w moje ręce wpadły produkty Nicole, które są dosyć znane na rynku przede wszystkim ze względu na niską cenę. 

odpowiednik Chanel no. 5 perfum perfumy
 
Moją kolekcję uzupełniły 4 nowe zapachy o numerach: 001 – inspirowany Chanel no. 5, 058 – odpowiednik YSL Opium, 110 – odpowiednik CK Euphoria, 165 – odpowiednik Giorgio Armani SI. Numery 001 oraz 058 nie przypadły mi do gustu. Dla mnie są za ciężkie i zbyt przytłaczające. Oryginalnego Chanel nr 5 nigdy nie wąchałam, więc nie jestem w stanie stwierdzić na ile odpowiednik go odzwierciedla. Jeśli chodzi o Opium (058) to moim zdaniem podobieństwo jest znikome. W zapachu dominują ciężkie nuty, a sam aromat nie rozwija się z czasem. Dużo lepiej wypadły u mnie numery 110 oraz 165. Oba są lżejsze od poprzedników, ładne, przyjemne dla nosa. Przypominają nieco oryginały, ale nie do końca. Zapach jest trwały, wytrzymuje spokojnie ok. 3-4 h. Po 8 h jest delikatnie wyczuwalny.

odpowiednik Giorgio Armani SI

Bardzo do gustu przypadły mi małe, poręczne flakoniki o pojemności 9 ml. Taki atomizer idealnie pasuje do torebki, dzięki czemu zawsze można go mieć pod ręką. Buteleczka posiada odkręcaną górę, dzięki czemu można ją ponownie napełnić. W ofercie Nicole dostępne są napełniacze w plastikowych butelkach zwane SMART FILLER NICOLE. Tak więc po wykorzystaniu ulubionego zapachu można uzupełnić minispray. Buteleczka o pojemności 9 ml kosztuje 9,99zł.


Wolicie markowe perfumy czy zdarza Wam się kupować tańsze zapachy? 

Co myślicie o inspiracjach zapachowych? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)