piątek, 26 maja 2017

Meet Beauty III 2017 - Relacja z konferencji i Targów Beauty Days


W zeszły weekend miałam przyjemność po raz drugi wziąć udział w konferencji Meet Beauty. Była to trzecia edycja wydarzenia, które gromadzi autorów oraz autorki blogów i vlogów z kategorii uroda. Zeszłoroczną edycję wspominam bardzo miło, dlatego cieszyłam się, że również w tym roku mnie na niej nie zabraknie. Tym razem konferencja była połączona z targami urodowymi Beauty Days, które odbywały się w halach Ptak Wasaw Expo w Nadrzynie pod Warszawą. 


Organizatorzy zadbali o bogaty harmonogram. W planie znalazły się wykłady oraz praktyczne warsztaty. Jeśli chodzi o te drugie, to udało mi się zapisać na wszystkie, które mnie interesowały. W pierwszej kolejności miałam okazję poznać tajniki zdobienia paznokci przy użyciu nowej serii lakierów Neo Nails. Kolekcja Aquarelle pozwala na wykonania pięknych, rozmytych zdobień. Efekt końcowy wygląda bardzo ciekawie, nawet przy niewprawnej ręce. Poniżej znajdziecie moje prace. Zajęcia oceniam bardzo pozytywnie, nauczyłam się nowych rzeczy, a przy tym miałam masę frajdy.


Byłam, także uczestniczką 2 szkoleń w zakresie wykonywania makijażu. Oba z nich prowadzone były przez autorytety w dziedzinie makeup'u: pierwsze z nich przez Karolinę Zientek, która razem z marką Golden Rose opowiedziała i zaprezentowała jak wykonać makijaż oka. Na drugim szkoleniu Anna Mucha, skupiła się na makijażu Selfie Look, prezentując nowości marki Gosh Copenhagen. Oba warsztaty przeprowadzone były na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nim poznałam kilka przydatnych trików, które będę na co dzień stosować. Pozostając w temacie makijażu, chciałam wspomnieć, także o warsztatach EyLure London, które były poświęcone tematowi sztucznych rzęs. Firma sprezentowała nam swoje produkty, dzięki czemu miałyśmy na czym ćwiczyć. Mi niestety przyklejanie "firanek" nie poszło najlepiej, ale nie zamierzam się zniechęcać i za jakiś czas ponowię próby :)


W przerwach między zajęciami praktycznymi udało mi się liznąć trochę wiedzy teoretycznej, dzięki bogatej gamie wykładów. W strefie Meet Beauty czekało na uczestników wiele atrakcji, takich jak strefa relaksu przygotowana przez Palmers czy fotobudka, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
Dodatkową rozrywką były targi, na których można było kupić kosmetyki w bardzo przystępnych cenach. Dzięki wystawie, poznałam wiele firm, które do tej pory były mi nieznane. Mnogość stoisk oraz gigantyczny asortyment produktów sprawiały, że momentami nie wiedziałam gdzie oczy podziać.


Muszę przyznać, że był to niezwykle emocjonujący weekend, który pozwolił mi mile spędzić czas, ale także wzbogacić się o nową wiedzę. Meet Beauty to dawka pozytywnej energii i motywacji do dalszej pracy. Choć w samej organizacji można było dopatrzyć się kilka uchybień, takich jak chociażby lokalizacja i wynikające z niej problemy z akustyką, to powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z trzeciej edycji konferencji Meet Beauty. Emocje jeszcze nie opadły, a ja już planuję udział w przyszłym roku. Na koniec wspomnę, że sponsorzy obsypali uczestniczki górą prezentów, którymi planuję pochwalić się w osobnym wpisie.

Czy ktoś z Was miał okazję wziąć udział w Meet Beauty lub targach Beauty Days?
Słyszeliście o tych wydarzeniach?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)