poniedziałek, 6 marca 2023

Naturalne nowości kosmetyczne

Kosmetyki naturalne cieszą się coraz większą popularnością. Zwiększa się świadomość konsumentów, a co za tym idzie poszerza się wybór kosmetyków naturalnych. Jeszcze do niedawna nie wgłębiałam się w temat naturalnej pielęgnacji, ale przyznam, że poznawanie nowych produktów i marek z tej kategorii sprawia mi dużą przyjemność. Jakiś czas temu pisałam o Manu Natu, ale trafiły do mnie, także inne nowości. Wszystkie kosmetyki z dzisiejszego wpisu dostałam w ramach współpracy lub w paczkach PR. Ich zawartość możecie zobaczyć bardziej szczegółowo na moim IG @kosmetyczne_pasje.
 

Kosmetyki Mawawo są dostępne w drogerii internetowej ezebra. Na pierwszym planie jest laktobionowy krem do rąk, ale to nie jedyna perełka z paczki. Na IG wrzuciłam pełny opis produktów, zainteresowanych zapraszam tutaj
 
multifunkcyjne serum zielone laboratorium

Peeling do ciała oraz multifunkcyjne serum Zielone Laboratorium niedługo pojawią się w osobnym poście, na pewno na IG, może również na blogu. Mogę Wam zdradzić, że zaskoczył mnie peeling do ciała z marchewką i płatkami owsianymi. Nie wiedziałam jakiego zapachu się spodziewać i chociaż nie kojarzy mi się z marchewką to jest całkiem przyjemny. 
 
Yappco kosmetyki naturalne

Yappco to kolejna świetna marka kosmetyków - wyprodukowanych z polskich jabłek. Uwielbiam nazwę, wygląd opakowań oraz ich działanie. Myślę, że warto zwrócić na nie uwagę, zwłaszcza, że można je dostać stacjonarnie w Rossmannie. 
 
Annabelle Minerals kosmetyki mineralne


Na koniec naturalne kosmetyki mineralne Annabelle Minerals. Firma obchodziła niedawno 11 urodziny. Co ciekawe, w ofercie oprócz sypkich produktów do makijażu i pędzli pojawiła się pielęgnacja; olejki, kremy, serum. Mam nadzieję, że ta kategoria będzie się rozrastać. W mojej paczce znalazł się nawilżający krem soft cream.Lubicie kosmetyki naturalne? 
Który produkt/ marka zainteresowała was najbardziej?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)