niedziela, 19 marca 2023

Przyjemny drogeryjny balsam do ciałaLubię kosmetyki do ciała, ale jednak zawsze wolałam więcej przeznaczyć na te do pielęgnacji twarzy. Myślę, że nie trzeba wydawać milionów, aby zadbać o skórę. Zapraszam na recenzję budżetowego produktu nawilżającego marki Ziaja. Satynowy mus do ciała Jagody acai znajduje się w standardowym plastikowym słoiczku o pojemności 200 ml. Można go dostać online już za 12 zł, także sami musicie przyznać, że cena nie należy do wygórowanych. 
 
Ziaja mus do ciała nawilżający Jagody acai

Kosmetyk ma formę puszystego, pachnącego musu. Zapach jest słodki i utrzymuje się na skórze. Szybko się wchłania, zostawiając delikatny film. Używanie go jest przyjemne ze względu na zapach, jak i niewymagającą konsystencję. Produkt nie brudzi ubrań, nie spowodował podrażnienia mojej skóry czy zapychania. Poziom nawilżenia jest ok, zwłaszcza zaraz po aplikacji. Nie jest to, jednak dogłębnie nawilżający kosmetyk, dlatego musimy się nastawić na regularne stosowanie w celu utrzymania efektu. Nie traktuję tego jako wadę, zwłaszcza biorąc pod uwagę niską cenę. Często dużo droższe balsamy dają krótkotrwały efekt. Fajnie było go poznać, mimo że początkowo podchodziłam do niego sceptycznie. Być może wrócę do niego za jakiś czas. 
 
Ziaja Jagody acai balsam


Stawiacie na tanie kosmetyki do pielęgnacji ciała, czy wolicie wybrać coś z wyższej półki cenowej?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)