niedziela, 6 września 2020

Kolejna edycja Meet Beauty w nowym wydaniu

Jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu blogerów związanych z tematyką urody, bez wątpienia jest Konferencja Meet Beauty. W tym roku V edycja początkowo zaplanowana była na maj, niestety w związku z epidemią COVID-19 nie odbyła się w tym terminie. Na szczęście organizatorzy nie poddali się przeciwnościom losu i ostatecznie postawili na zupełnie nową formę tj. konferencję online, która będzie miała miejsce 12 września. Kilka dni temu dostałam zaproszenie i powiem, że już nie mogę się doczekać. Miło wspominam poprzednie edycje, o których mogliście przeczytać tutaj -> MB III, MB II, MB III prezenty,  MB II prezenty.


MB to potężna dawna wiedzy, nie tylko teoretycznej, ale także zawierającej praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia bloga, współprac i social media. To także, świetna okazja do poznania koleżanek z branży oraz wymianę doświadczeń. Dzięki MB udało mi się poznać na żywo dziewczyny, które do tej pory kojarzyłam tylko z sieci i powiem Wam, że z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś. 
 
Jestem ciekawa jak MB będzie wyglądać w tym roku. Zupełnie nowa forma budzi ciekawość, tym bardziej, że szczegółowy program nie jest jeszcze dostępny, ale obiecuję, że uaktualnię wpis, gdy będę znała więcej szczegółów. 
 
 
Dajcie znać, z kim się widzę (wirtualnie)? :)
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)