sobota, 11 stycznia 2020

Bransoletki modułowe – w czym tkwi fenomen Pandory?


Na pewno bransoletki Pandora nie są Wam obce. Chodzi mi oczywiście o kultowy produkt firmy, czyli bransoletki modułowe. Składają się one z bazy (łańcuszka, rzemyka lub obręczy) oraz charmsów, czyli koralików, które nawleka się na bazę tworząc bransoletkę. Sam pomysł opiera się na kolekcjonowaniu charmsów, które mogą przypominać o ważnych wydarzeniach w naszym życiu. Daje to możliwość stworzenia niepowtarzalnej, spersonalizowanej bransoletki. Idea bardzo fajna, a produkty Pandora stanowią przedmiot pożądania niejednej kobiety. 
 
bransoletka z koralikami
 

Minusem jest cena takiej przyjemności. Zakup bazy to wydatek rzędu ok. 350 zł, a to dopiero początek. Każdy charms kosztuje od 100 do nawet 600 zł. Do bransoletki dostępne są także gadżety takie jak łańcuszki zabezpieczające czy separatory uniemożliwiające przesuwanie się koralików. Można powiedzieć, że zakup bransoletki to inwestycja, ponieważ ciągle jest coś co fajnie by było do niej dokupić.

Do asortymentu wielu marek szybko weszły charmsy, pozwalające na stworzenie wymarzonej bransoletki na każdą kieszeń. Jedną z takich firm jest sklep get name necklace, który oprócz gotowych koralików daje możliwość zamówienia personalizowanych charmsów ze zdjęciem czy grawerem.
 
bransoletka modułowa
 
 
Obecnie na stronie trwa wyprzedaż i możecie dorwać w fajnej cenie m.in. naszyjniki dla mam -> personalized necklaces oraz łańcuszki z imieniem -> tiny nameplate necklace.
 
 
 
wisiorek stópki narodziny dziecka
 

Sama nigdy nie miałam bransoletki modułowej, a i Pandora jakoś specjalnie mnie nie kusiła, ale chętnie poznam Wasze opinie. Może któraś z Was jest jej posiadaczką i napisze jak się spisuje.
 
Znacie Pandorę? Macie bransoletki modułowe?
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)