wtorek, 9 lipca 2019

Moja wymarzona toaletka

Toaletka marzy mi się od dawna. Fajnie by było mieć swój kąt, w którym miejsce znajdą wszystkie moje kosmetyki. Mimo, że mój codzienny makijaż jest delikatny, to na większe okazje lubię zaszaleć. W tym przypadku malowanie się na stojąco nie wchodzi w grę. Często przy nakładaniu makeupu problemem jest brak światła. Ustawienie toaletki w odpowiednim miejscu (najlepiej przy oknie) lub zainwestowanie w dobre oświetlenie pomaga zminimalizować ten problem i oszczędzić czas.


Najbardziej podobają mi się minimalistyczne aranżacje, w których dominują jasne kolory. Swego czasu bardzo popularne było białe biurko z Ikei, które pojawiało się często na blogach. Osobiście sama nie wybrałabym tego modelu, ale nie wykluczam, że zamiast typowej toaletki, zdecydowałabym się na biurko w stylu skandynawskim.

Sporo inspiracji znalazłam na Instagramie. Te, które wpadły mi w oko wrzuciłam do tego wpisu, a było z czego wybierać, bo pod hashtagiem #toaletka kryje się ponad 23 tys. zdjęć :) 

jak urządzić toaletkę

toaletka

Oprócz oświetlenia totalnym must have jest dla mnie wygodny fotel, duże lustro i mniejsze powiększające oraz eleganckie dodatki w pastelowych kolorach. Prawdopodobnie nie obyłoby się też bez dodatkowych szafek lub komody, które mogłabym zagospodarować do przechowywania kosmetycznych zapasów. Jeśli miałabym na tą chwilę zorganizować toaletkę to wybrałabym rzeczy w podobnym stylu jak te ze zdjęcia poniżej (do kupienia tutaj z kodem 73ccaedi dostajecie 15 zł zniżki). Myślę, że idealnie łączą w sobie klasykę, elegancję i wygodę.

białe biurko szafka na kółkach lsutro stojące

Niestety na ten moment moim największym ograniczeniem jest przestrzeń. Wynajmowane mieszkanie nie daje dużego pola do popisu, więc póki co toaletka pozostaje poza moim zasięgiem.


Macie swoje toaletki? 
Chciałybyście mieć swój kącik makijażowy czy wydaje się Wam zbędny?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)