poniedziałek, 11 czerwca 2018

Douglas puszysta pianka pod prysznic Spirit of Asia


Ostatnio na rynku pojawiło się wiele kosmetyków pod prysznic w formie pianek. Dzisiaj chciałam przestawić Wam tego typu produkt, ale nieco mniej popularny niż sławna Nivea czy Dove. Mowa o kosmetyku Douglas z serii HOME SPA w wersji Spirit of Asia.

spirit of asia bamboo milk rice oil

Pianka znajduje się w minimalistycznym, metalowym opakowaniu z dozownikiem. Po naciśnięciu aplikatora wydobywa się gęsta i puszysta piana. Konsystencja jest dosyć zwarta, pianka jest treściwa i wystarcza niewielka ilość do umycia ciała. Kosmetyk dobrze oczyszcza, nie przesusza i delikatnie nawilża. Wg mnie efekt nawilżenia nie jest, jednak na tyle mocny, aby na stałe zrezygnować z balsamu. Fajnie sprawdza się, także do golenia. Zapach jest przyjemny i bardzo uniwersalny. Będzie nadawał się zarówno dla pań, jak i panów. Porównując tą piankę do Dove, którą wcześniej miałam, widzę dużą różnicę w konsystencji, wydajności i działaniu. W tym zestawieniu Douglas zostawia Dove daleko w tyle.

Produkt dostępny jest w perfumeriach Douglas w cenie 36,90 zł za 200 ml oraz 12,90 zł za 75 ml. O dziwo bardziej opłaca się kupić małe opakowanie, które jest idealne na wyjazdy. Pianka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i z chęcią wypróbuję inne zapachy, najchętniej w małej pojemności.

Lubicie pianki pod prysznic? 
Macie swoje ulubione marki?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)