niedziela, 20 maja 2018

Wygodny krem do rąk z pompką Vis Plantis


Przy zakupie kosmetyków zwracam uwagę na kilka rzeczy. Jedną z nich jest opakowanie. Nieprzemyślane, źle dobrane czy niefunkcjonalne potrafi skutecznie zniechęcić do stosowania nawet najlepszego produktu. Fajnym pomysłem są pompki, których jestem wielką fanką. Krem do rąk o którym możecie dzisiaj przeczytać posiada butelkę z takim właśnie rozwiązaniem. 

Mowa o regenerującej masce odżywczej do rąk i paznokci Vis Plantis. Kosmetyk mieści się w butelce o pojemności 300 ml. Szata graficzna jest przyjemna dla oka, a dozownik działa bez zarzutu. W składzie produktu znajdziemy jagody Goji i Poly-Helixan ze śluzu ślimaka. Producent obiecuje regenerację, odżywienie oraz wzmocnienie płytki paznokci. 

krem do rąk opinia na blogu

Ciężko się z nim nie zgodzić, a przynajmniej w dwóch pierwszych kwestiach. Rzeczywiście skóra jest zregenerowana, odżywiona i nawilżona. Natomiast nie zauważyłam różnicy w stanie paznokci. Krem ma fajną konsystencję, na tyle rzadką, że przechodzi przez pompkę, ale nie lejącą czy wodnistą. Do posmarowania dłoni wystarcza niewielka ilość, co przekłada się na dobrą wydajność. Krem ma przyjemny, delikatny zapach. Dosyć szybko się wchłania i nie pozostawia lepiej warstwy. Kosztuje ok. 15 zł i jak dla mnie cena jest adekwatna do działania. 

Znacie kosmetyki Vis Plantis? 
Może mieliście okazje używać kremów do rąk tej marki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)