niedziela, 19 czerwca 2022

Skarpetki nie muszą być nudne

Warto doceniać w życiu małe rzeczy i dokładnie takie przesłanie znalazłam na pudełku ze skarpetkami, które niedawno do mnie przyszło. Enjoy little things! Trudna sztuka, której warto się nauczyć. W moim ubiorze przeważnie stawiam na klasyczne wzory i stonowane kolory, ale od czasu do czasu mam ochotę przełamać rutynę, zwłaszcza gdy pogoda nie dopisuje, a ja siedzę na pracy zdalnej. Fajnie w takich momentach poprawić sobie humor kubkiem dobrej kawy, czy optymistycznym akcentem takim jak kolorowe skarpetki

 

kolorowe skarpetki nanushki

 

Na zdjęciach widzicie skarpetki marki Nanushki, która charakteryzuje się oryginalnymi wzorami i wysoką jakością. Dobrze znoszą pranie, kolory nie blakną, więc można się nimi długo cieszyć. Podoba mi się, że skarpetki razem tworzą wzór. Każda z nich jest trochę inna, ale mimo to do siebie pasują jak dwuczęściowy obraz. Z takimi skarpetkami nie ma miejsca na nudę, dzięki nim podkreślisz swój indywidualny styl.

 

nanushki skarpetki bat boy

Na stronie znajdziesz gotowe zestawy prezentowe, można też skomponować swój zestaw w ozdobnym pudełku. Myślę, że jest to super opcja na prezent dla mamy, koleżanki, chłopaka czy na zbliżający się dzień ojca. Skarpetki nosi każdy, więc nie musisz się martwić, że upominek okaże się niepraktycznym 'zbieraczem kurzu'.


Lubicie kolorowe skarpetki czy wybieracie te jednokolorowe?

Który wzór się Wam najbardziej podoba? 

 

Wpis powstał we współpracy z koloroweskarpetki.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)