niedziela, 13 marca 2022

Lookfantastic Mystery box – czy warto zamówić pudełko niespodziankę?

Na koniec lutego, we wpisie z nowościami pisałam Wam o tzn. Mystery box od Lookfantastic. Nie jest to nic innego jak pudełko kosmetyczne przygotowane przez firmę Lookfantastic, z tą różnicą, że dostajemy losowy box. Wiele firm wyprzedaje w ten sposób edycje, które się nie sprzedały. W 2016 roku kupiłam pudełko niespodziankę od Shiny Box (dzisiaj funkcjonuje pod nazwą BeGlossy). Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do tego wpisu.

Bez dalszego przedłużania, zapraszam do obejrzenia zawartości mystery boxa. W środku znalazły się:

Starskin VIP 7-Second Luxury All-Day Mask – maseczka w płatku 1 szt.

Elemis Superfood Glow Priming Moisturiser – rozświetlający primer 20 ml

Pomadka Revlon – kolor 225 Rosewine

MineTan Cucumber Hydrating Mist
– mgiełka brązująca 30 ml

Grow Gorgeous Defence Anti-Pollution Leave-in Spray – ochronny spray, odżywka do włosów 60 ml

Illamasqua Beyond Liguid Highlighter OMG - rozświetlacz w płynie 2 ml

Kosmetyczka 
 


Czy jestem zadowolona ze znalezionych produktów?

Dużym plusem jest kosmetyczka, która znalazła się tutaj prawdopodobnie zamiast kartonowego pudełka. Przy nadmiarze pudełek pojawia się problem co z nimi zrobić, a tak mamy przydatną rzecz na wyjazdy. Góra jest przezroczysta, więc bez problemu weźmiecie ją do samolotu. Cieszę się z koloru pomadki, który jest bardzo uniwersalny. Zazwyczaj trafiam na klasyczną, krwistą czerwień, której nie noszę. Maseczkę w płatkach chętnie wypróbuję, tak samo rozświetlacz. Reszta produktów to dla mnie gadżety, których nie każdy używa. Wg mnie w tego typu zestawach powinny znajdować się bardziej uniwersalne kosmetyki.


Lookfantastic mystery box 2021
 
Czy wato kupić pudełko niespodziankę?

To zależy. Na pewno trzeba mieć na uwadze, że zazwyczaj są to boxy, które się nie sprzedały, więc zawartość jest mniej atrakcyjna. Z drugiej strony przeważnie cena przewyższa zawartość. Jeśli nie macie ochoty kupować pudełka w abonamencie, warto się skusić, ale pamiętajcie, że mogą się Wam trafić rzeczy, których nie będziecie używać (nietrafione kolory, kosmetyki niedopasowane do typu skóry czy waszych potrzeb). 


Kupujecie kosmetyczne pudełka? Które z nich są waszym zdaniem warte uwagi?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)