wtorek, 11 grudnia 2018

Mój ulubiony tusz do rzęs - Maybelline Lash Sensational


Znalezienie idealnego tuszu do rzęs nie jest proste. Na ten moment moją ulubioną maskarą jest Maybelline Lash Sensational. Nie jest to produkt pozbawiony wad, ale moim zdaniem do ideału niewiele mu brakuje. 

Tusz posiada silikonową, wyprofilowaną szczoteczkę, z wypustkami o różnej długości. Mam wrażenie, że wygięty kształt grzebyka jest dla moich rzęs najlepszy. Opakowanie jest tak skonstruowane, że pozwala na optymalne dozowanie tuszu. Aplikacja jest w miarę bezproblemowa. Rzęsy się nie sklejają, są rozdzielone i wywinięte. Możliwe jest dokładnie warstw w celu uzyskania mocniejszego efektu i w dalszym ciągu oko wygląda dobrze. Nie pojawiają się tzw. pajęcze nóżki, włoski nie są oblepione. 

maybelline lash sensational opinie recenzje

Kosmetyk fajnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Po otwarciu nie zasycha tak szybko jak chociażby Lovely Pump up. Myślę, że spokojnie można go używać do pół roku. Przy częstym otwieraniu może po czasie tworzyć grudki w opakowaniu. Nie odbija się na powiece, nie rozmazuje i nie kruszy. Kosztuje ok. 33 zł za opakowanie 9,5 ml. Warto szukać go w promocji lub zamówić online, gdzie ceny są niższe.

Znacie Maybelline Lash Sensational? 
Jaki tusz do rzęs jest waszym ulubieńcem? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)