wtorek, 13 lutego 2024

Pierwsze zakupy kosmetyczne 2024 – nowe palety

Mamy już prawie połowę lutego, więc pora na podsumowanie zakupów zrobionych w nowym roku. Dawno nie skusiłam się na nowe cienie, więc pokusa była spora i pojawiły się aż 3 nowe palety. Zacznijmy jednak od kosmetyków do twarzy. 
 

Marzył mi się wygładzający puder. Na rynku pojawiła się nowość od MAC, a w zasadzie stary puder w nowym, walentynkowym opakowaniu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo jest to najdroższy puder jaki do tej pory kupiłam. Produkt nazywa się MAC Lovestruck LuckStudio Fix+ Pro Blur Weightless Loose Powder i ma przepiękne opakowanie. Miejmy nadzieję, że zawartość okaże się równie dobra. 
 
Queen Tarzi Girl Power


W oko wpadła mi paleta Queen Tarzi Girl Power. Spodobała mi się kolorystyka, pomysł na nazwę oraz filozofia marki. Na pierwszy rzut oka opakowanie wydaje się mało solidne. Cieni jeszcze nie używałam, ale prawdopodobnie za jakiś czas pojawi się oddzielna recenzja na blogu. 
 
Only You eyeshadow Give me a sublime look

Na koniec dwa niezaplanowane zakupy, czyli paletki Only You; Give me a sublime look oraz Look at those superb colors inside. Brakowało mi trochę do bezpłatnej wysyłki a te maleństwa były akurat na promocji. Nie spodziewałam się zbyt wiele za tą cenę, ale miło się zaskoczyłam. Czerwona paletka poszła w ruch i całkiem przyjemnie mi się jej używało. Błyski mają dobrą jakość, super się łączą i świetnie wypadają przy szybkim codziennym makijażu. Wersja różowa czeka na swoją kolej. 
 

Która kolorystyka bardziej do was przemawia, brązy czy róże?
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)