poniedziałek, 10 kwietnia 2023

Mój ulubiony płyn micelarny

Nie ma to jak niezawodny płyn micelarny, który bez trudu zmyje makijaż. Micela używam praktycznie codziennie, dlatego miałam okazję przetestować różne produkty. Jednym z moich ulubionych jest Garnier płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, chociaż Garnier Hyaluronic Aloe Micellar Water, także się u mnie sprawdził. 
 


W pudełku Pure Beauty znalazłam żółtą wersję kultowego micela Garnier z witaminą Cg. Opakowanie 400 ml kosztuje ok. 20 zł. Butelka jest estetyczna i funkcjonalna. Produkt jest bardzo wydajny. Dobrze zmywa podkład oraz tusz i cienie. Nie powoduje podrażnień oraz przesuszenia skóry. Jest dosyć delikatny dla oczu, nie szczypie. Co prawda, nigdy nie dostała mi się większa ilość do oka, ale wiele podobnym produktów powodowało u mnie dyskomfort. 
 
Garnier płyn micelarny z witaminą Cg


Micel zawsze zmywam żelem do mycia twarzy. Przy takim stosowaniu nie miałam nigdy problemu z zapychaniem czy pojawiającymi się wypryskami. Uważam, że jest to fajny kosmetyk, dostępny w przystępnej cenie. Jeśli nie miałyście jeszcze okazji go wypróbować, to zdecydowanie warto zwrócić na niego uwagę. 
 

Stosujecie płyny micelarne? Jakie są wasze ulubione marki? 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)