niedziela, 2 kwietnia 2023

Cukrowy peeling do ciała godny polecenia

W ostatnim czasie mam 2 ulubione peeling do ciała. Jeden solny o nazwie You make my heart melt oraz cukrowy Amvi kwiatowy peeling do ciała z olejami. Dzisiejszy post będzie poświęcony temu drugiemu.
 

Amvi Cosmetics to naturalne wegańskie kosmetyki, które mogliście zobaczyć na moim IG @kosmetyczne_pasje. Peeling znajduje się w standardowym słoiczku o pojemności 200 ml. Formuła kosmetyku zawiera aż 95,73% składników pochodzenia naturalnego. Ma piękny, intensywny, kwiatowy zapach, który pozostaje wyczuwalny na skórze. Dobrze usuwa martwy naskórek, ciało po użyciu jest miękkie i gładkie. Zawarte oleje sprawiają, że nakładanie balsamu nie jest koniecznie. Dużym plusem jest brak klejącej warstwy po zastosowaniu.
 
Amvi cukrowy kwiatowy peeling do ciała z olejami

Konsystencja nie jest zbita, produkt jest bardzo wydajny. W cenie regularnej kosztuje 38,99 zł, natomiast teraz można go kupić za ok. 25 zł na stronie sklepu amvi, więc jest dobra okazja do jego przetestowania. 

 
Amvi cukrowy kwiatowy peeling skład

Zestaw Amvi dostałam w ramach współpracy na Instagramie, ale peeling zauroczył mnie na tyle, że stwierdziłam, że warto wspomnieć o nim również na blogu. 


Wolicie peelingu solne czy cukrowe? 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)