niedziela, 1 grudnia 2019

Świeca z niespodzianką – srebrną biżuterią


Jest kilka uniwersalnych prezentów dla kobiet, które sprawdzają się praktycznie zawsze. Kwiaty, czekoladki, perfumy czy biżuteria sprawiają radość prawie każdej z nas. W przypadku dwóch ostatnich pomysłów problemem może być trafienie w gust obdarowywanej osoby. Z pomocą może przyjść pachnący drobiazg z niespodzianką. Mam na myśli świecę, w środku, której ukryta jest srebrna biżuteria.

świeca z niespodzianką

Na stronie Surprise Candle do wyboru mamy 7 zapachów świec. Sama jestem właścicielką wersji jagodowej, która od razu skradła moje serce. Przy zakupie produktu można wybrać rodzaj biżuterii (bransoletka, naszyjnik, kolczyki, pierścionek w podanym rozmiarze), która znajdzie się w świeczce. W ofercie jest aż 1250 różnych wzorów biżuterii o średniej wartości ok. 150 zł. Biżuteria do świecy wybierana jest losowo. Do każdej sztuki dołączony jest kod, za pomocą którego można sprawdzić jej cenę. Przykładowo moja bransoletka wyceniona została na 140 zł, więc zakup świeczki (99,99 zł) zwraca się z nawiązką. 

 świeca z bransoletką
biżuteria real foto surprise candle
 
Świeca wykonana jest solidnie i ma piękną szatę graficzną. Znajduje się w szklanym słoju z wieczkiem na spodzie, którego przymocowane jest metalowa skrytka z biżuterią. Przyznam, że pomysł bardzo mi się podoba. Otwierając pudełko czułam się jak dziecko obdarowane Kinder niespodzianką. Delikatna bransoletka, z drobnymi gwiazdkami idealnie wpasowała się w mój gust. 

surprise candle bransoletki

Z Superice Candle niespodzianki się nie kończą. Publikując zdjęcie na FB lub Instagramie z hashtagiem #SurpriseCandle można wygrać kolejną świecę z biżuterią. Dla mnie Surprise Candle to prezent idealny dla każdej kobiety i nie obraziłabym się, gdyby trafiła do mnie kolejna ;)

Ciekawa jestem czy słyszałyście o świecach z biżuterią. Co o nich sądzicie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)