niedziela, 27 stycznia 2019

Kolejne podejście do masek na tkaninie - Selfie Project #WildTiger


W ostatnim czasie dużą popularność zdobyły maski na tkaninie. Przyznam, że sama byłam ich ciekawa i dosyć szybko uległam temu trendowi, ale jeszcze szybciej przekonałam się, że chyba nie są dla mnie. Większość z nich ma działanie nawilżające i obciążają moją skórę. Nie do końca lubię też tą formę aplikacji. Miałam dłuższą przerwę od maseczek w płachcie, ale postanowiłam dać im jeszcze szansę.
 
opinie recenzje blog
 
Tym razem padło na maskę wygładzającą na tkaninie Selfie Project #WildTiger. Produkt jest łatwo dostępny i kosztuje ok. 10 zł. Obietnice producenta możecie zobaczyć poniżej. 
 
 
Maska wykonana jest na grubej, solidnej tkaninie. Łatwo ją rozłożyć, nie trzeba się z nią obchodzić jak z jajkiem, raczej nie ulegnie przypadkowemu przerwaniu. Jest wilgotna, mocno nasączona płynem, ale z niej nie kapie, a w opakowaniu nie zostaje nadmiar serum. Jest fajnie docięta i dobrze dopasuje się do twarzy. Otwory na oczy mogły by być trochę większe. Mam szeroki rozstaw oczu i ten problem pojawia się w większości masek w płacie. Maska ma uroczy nadruk tygrysa. Kolory są mocne i po nałożeniu rzeczywiście widać z jakim zwierzątkiem mamy do czynienia ;). Niby niepotrzebny bajer, a jednak cieszy. Jak wygląda maska na twarzy mogliście zobaczyć na moim IG
 
<!>
 
Jeśli chodzi o działanie to skóra jest gładka, przyjemna w dotyku. Wbrew zapewnieniom producenta, maska nie nawilża. Po aplikacji towarzyszyło mi uczucie ściągnięcia. Po jednorazowym użyciu nie zauważyłam redukcji przebarwień. Maska fajnie wyregulowała wydzielanie sebum, moja skóra do rana pozostała matowa (maski użyłam wieczorem). W ciągu dnia mniej się przetłuszczała, ale ten efekt utrzymał się tylko jeden dzień. Choć nie dała efektu wow, to jestem zadowolona z jej działania. Myślę, że fajnie sprawdzi się przy tłustej cerze, natomiast osoby poszukujące nawilżenia mogą być rozczarowane. 
 
blog kosmetyczny blog urodowy blog uroda
 

Lubicie maski na tkaninie? 
Znacie maski w płacie Selfie Project?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)