wtorek, 31 lipca 2018

Owocowy peeling na lato Tutti Frutti (brzoskwinia i mango)


Nie wiem jak wy, ale ja latem uwielbiam owocowe zapachy pod prysznicem. Podczas upałów szukam orzeźwienia, dlatego chętnie sięgam po pachnące żele i peelingi. Produkt, o którym chcę dzisiaj napisać to peelingujący żel pod prysznic Tutti Frutti w wersji brzoskwinia + mango.

peach mango

Scrub znajduje się w kolorowej butelce. Za opakowanie 250 ml w cenie regularnej zapłacimy ok. 14zł. Produkt jest łatwo dostępny stacjonarnie i online, więc nie ma problemów z jego zakupem. Charakteryzuje się przyjemnym, owocowym zapachem. Niestety po otwarciu i przechowywaniu w wilgotnej łazience traci na intensywności.

skład

Nie jest to typowy peeling, ale żel myjący. Mimo to, dosyć dobrze złuszcza naskórek. Posiada sporo drobinek pochodzenia naturalnego, co dla mnie jest sporym plusem. Kiedyś nie zwracałam na to uwagi, ale od kiedy dowiedziałam się, że plastikowe kuleczki w kosmetykach zatruwają środowisko staram się ich unikać. Konsystencja produktu jest żelowa i nie spływa z dłoni. Ogólnie bardzo fajnie używa się tego gagatka. Nie starcza na długo, ale myślę, że przy tej cenie nie ma co narzekać.

Lubicie owocowe peelingi do ciała? 
Miałyście jakiś produkt Tutti Frutti?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze, staram się na wszystkie odpowiadać na bieżąco.
Jeśli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwowania, jeśli Twój mnie zainteresuje, dodam go do swojej listy czytelniczej :)